СБУ запобігла провокаціям російських спецслужб до 9-го травня

СБУ запобігла провокаціям російських спецслужб до 9-го травня

Співробітники Служби безпеки виявили та попередили спроби РФ організувати так званий «Марш Безсмертного полку» у різних містах України через соцмережу «Вконтакте».

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

«Оперативники спецслужби виявили двох мешканців Київської та Сумської областей, які адміністрували антиукраїнські спільноти у соцмережі «ВКонтакте». Співробітники СБ України задокументували, що зловмисники отримали вказівку від російських спецслужб організувати підбір охочих за гроші взяти участь у так званому «Марші Безсмертного полку» у різних містах країни», – йдеться у повідомленні.

За інформацією СБУ, напередодні 9-го травня значно активізувалася пропагандистська діяльність представників так званого «Міністерства інформації ДНР».

«Його працівники розсилають «методички» власникам антиукраїнських спільнот у соцмережах для проведення масової агітації в інтересах Кремля та терористичних організацій «Д/ЛНР», – розповідають в СБУ.

Напередодні травневих свят співробітники СБУ заблокували у соцмережах вісім антиукраїнських спільнот, які розповсюджували заклики до участі у провокаційних фейкових акціях в інтересах Росії.

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm