СБУ затримала чиновника який працював в окупованому Криму

СБУ затримала чиновника, який працював в окупованому Криму

На адміністративному кордоні з Кримом правоохоронці затримали так званого заступника «міністра спорту» півострова. Чоловіка звинувачують в антиукраїнській діяльності.

За інформацією СБУ, екс-чиновник мав намір виїхати з Криму через Херсонську область для вирішення особистих питань.

Про це повідомляється на офіційному сайті СБУ.

Правоохоронці затримали в Херсонській області колишнього так званого заступника «міністра спорту»  Криму. 

«Співробітники Служби безпеки України затримали в пункті пропуску Каланчак на адміністративному кордоні з тимчасово анексованою АР Крим колишнього заступника «міністра спорту» самопроголошеної ради міністрів окупаційної влади», - сказано в повідомленні.

Правоохоронці встановили, що колишній український чиновник з квітня 2015-го до травня 2016 року обіймав посаду заступника «міністра спорту»  Криму.

Після звільнення він продовжив антиукраїнську діяльність у складі робочої групи зі створення програми «Патріотичне (військово-патріотичне) виховання громадян РФ у Республіці Крим».

Останнім часом затриманий обіймав посаду секретаря регіонального відділення загальноросійської суспільно-державної організації «Добровільне товариство сприяння армії, авіації і флоту Росії», діяльність якої спрямована на порушення суверенітету і територіальної цілісності України.

За інформацією СБУ,» екс-чиновник» мав намір виїхати з Криму через Херсонську область для вирішення особистих питань.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm