Сенатори Маккейн та Грем презентують новий пакет санкцій проти РФ

Запеклі критики новообраного президента США Дональда Трампа від Республіканської партії презентують двопартійний законопроект про посилення санкцій проти РФ через її втручання у президентські вибори в листопаді.

Про це інформує Politico

«Сенатори-республіканці Джон Маккейн і Ліндсі Грем планують презентувати цей законопроект у другій половині дня під час прес-конференції з сенатором-демократом Беном Кардіном, який вважається головним спонсором законопроекту, а також за участю ще сімох інших співавторів, у тому числі Марко Рубіо, Бена Сасса і Роба Портмана», - вказано у повідомленні.

Як відомо, проект закону має на меті «надіслати чіткий меседж, що ключові республіканці продовжують наполягати на покаранні Росії» через її агресивну поведінку, «незважаючи на бажання обраного президента поліпшити відносини з Кремлем, а також применшення з його боку наслідків втручання Росії у вибори». 
Відповідний документ отримав назву «Акт з протидії бойовим діям з боку Росії – 2017». Він з'явиться після того, як минулого тижня американське розвідувальне співтовариство оприлюднило розсекречену частину доповіді про втручання Росії у президентські вибори в США. 
Очікують, що нові санкції вводитимуть заборону на видачу віз та замороження активів «тих, хто підриває кібербезпеку державної або приватної інфраструктури і демократичних інститутів». Обмеження можуть також охопити угоди з російськими оборонним і розвідувальним секторами, «потенційно ускладнюючи для банків ведення бізнесу з російськими військовими і шпигунськими агентствами».
Разом з тим, законопроект закріплюватиме санкції адміністрації Обами проти Росії, введені у відповідь на втручання РФ у вибори та її спробу анексії Криму в 2014 році. Документ також заборонятиме будь-які дії, що мають на увазі визнання російського суверенітету над Кримом.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram