Сенатори США напрацювали стратегію щодо нелегальних іммігрантів та безпеки кордонів

Сенатори США напрацювали стратегію щодо нелегальних іммігрантів та безпеки кордонів

Групі сенаторів США вдалося прийти до угоди щодо деяких проблем, пов'язаних з іммігрантами.

Про це повідомляє Інтерфакс

«Я думаю, що наша група домовилася про підхід», – зазначив сенатор-республіканець від штату Мен Сьюзан Коллінз.

У свою чергу її колега від штату Південна Кароліна Ліндсі Грем повідомив журналістам, що обговорювана сенаторами угода з імміграції стосуватиметься двох питань – нелегальних іммігрантів та безпеки кордонів.

Сенатор-республіканець від штату Арізона Джефф Флейк у свою чергу заявив, що рішення двопартійної групи буде опубліковано в середу.

Напередодні президент США Дональд Трамп заявив про старт дебатів у Сенаті щодо майбутнього програми DACA (Відстрочені заходи стосовно дітей-іммігрантів), яка викликала серйозні розбіжності між представниками Республіканської і Демократичної партій.

«Переговори щодо DACA почалися. Республіканці хочуть укласти угоду, і демократи стверджують, що хочуть її укласти. Було б чудово, якби ми через стільки років вирішили б пазл DACA», – написав Д.Трамп у своєму «Твіттері».

Раніше повідомлялося, що американські сенатори обговорять майбутнє іммігрантів, що потрапили в США незаконно в ранньому дитинстві, а також більш широкий спектр реформ, які можуть змінити порядок прийняття іммігрантів у США.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram