Серед російських окупантів на Донбасі почастішали випадки дезертирства

Військовослужбовці Збройних сил РФ не припиняють самовільно залишати передові позиції на окупованих територіях Сходу України.

У Головному управлінні розвідки Міноборони України зазначають, що російські військові не хочуть виконувати злочинні накази про обстріл мирного населення та брати участь у бойових діях, повідомляє ТСН.

«11 січня військовослужбовець 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ Кірієнко (Кириенко) Віталій Юрійович, позивний «Херсон», самовільно залишив пост на передовій позиції та, погрожуючи зброєю, заволодів транспортним засобом цивільної особи для втечі від переслідування», — йдеться в повідомленні розвідки.

Додають, що на початку цього року 11 російських інструкторів, які здійснювали підготовку фахівців військових спеціальностей, зокрема снайперів та саперів, самовільно залишили навчальний центр і виїхали на територію Росії. Інструктори були не задоволені низькою заробітною платою і намаганнями командування залучити їх до бойових дій, у тому числі до проведення диверсій проти ЗС України.

«Командування російських окупаційних військ уникає розголосу цієї події через ймовірне зростання панічних настроїв в російському суспільстві та загрозу нових терористичних актів, вибухів, з'ясування стосунків зі стрільбою і суїцидом (як це було 8 січня в Москві) психічно неврівноважених інструкторів-вбивць. Розчаровані пропагандистськими гаслами Кремля та дійсними реаліями «русского мира» колишні інструктори займаються активним пошуком «працевлаштування за фахом» в організованих злочинних бандформуваннях та російських приватних військових компаніях», — додають у розвідці.

-
 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram