Сейшели були необхідними: дружина Луценка розповіла, на що витрачає гроші

Дружина генерального прокурора, представниця Президента у Верховній Раді Ірина Луценко виправдала свій розкішний відпочинок на Сейшельських островах активною благодійністю.

Про це Луценко написала у Facebook. 

«Ця новорічна відпустка була особливою для нашої сім'ї. Ми всі працюємо, наші з чоловіком робочі графіки часто передбачають роботу до півночі та пізніше. За таких умов сімейні вечори з дітьми та рідними – це розкіш, а можливість провести час всім разом – безцінна».

Також, каже дружина генпрокурора, зважаючи на те, що «журналісти пишуть про витрати на відпочинок, вважаю за необхідне поінформувати, на що іще витрачаю власні кошти»:

у 2017 році була оплачена допомога інвалідам-спінальникам у Львові, обладнання для школи в Пісочині Харківської області, операція на серці мами бійця АТО, лікування жінки з Широкине, допомога (ремонт, обладнання, транспорт, техніка, продукти, інше) 72-й бригаді ЗСУ, навчання в Українському католицькому університеті дівчинці зі Львівської області, подарунки дітям, які лікуються в Охматдиті та Інституті раку, допомога Харківському дитячому будинку, концерт для дітей на 8 березня в Києві, оренда приміщення в Українському домі для аукціону по збору коштів для бійців АТО та інше.

Як уже повідомлялося, Генеральний прокурор України Юрій Луценко напередодні Нового року відпочив із родиною на Сейшельських островах у Індійському океані. За інформацією журналістів, там родина глави ГПУ орендувала три вілли.

Разом з тим, журналісти «Схем» повідомляли, що відпочинок генпрокурора коштував щонайменше 52 тисячі євро.

Нагадаємо, новорічні канікули Президент Порошенко провів на Мальдівах, заплативши за відпочинок майже 500 тисяч доларів.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram