Шахістка Марія Музичук відмовилася від участі в чемпіонаті світу в Ірані

Українка Марія Музичук відмовилася їхати на чемпіонат світу з шахів 2017 року, який відбудеться в Ірані, оскільки за іранськими законами, усі жінки, в тому числі іноземки, що перебувають на території країни мають покривати голову хусткою, а також мати довгий одяг, що закриває руки та ноги.
Про це повідомляє «Цензор.НЕТ».
 

«Я вирішила відмовитися від участі, тому що абсолютно очевидно, що Іран не є країною, яка відповідає такому престижному змаганню», — сказала вона.

На її думку є неправильним те, що шахісти, які відмовляються їхати до Ірану і носити хіджаб, втрачають право грати на чемпіонаті світу.

Музичук додала, що її сестра Анна Музичук, яка стала чемпіонкою світу з швидких шахів, до Ірану поїде.

Марія Музичук є чемпіонкою світу 2015 року та віце-чемпіонкою 2016 року.

Чемпіонат світу в Ірані відбудеться в лютому 2017 року.

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Свідомець10 січня 2017 14:06 Відповісти IP:  46.201.0.--- Де край там обичай! Шануй чужі правила! Нічого би не сталося. якби вдягнула хустку на башку. тим більше шо її баба також носить хустку по народній традиції! За таку образливу заяву щодо Ірану іранська міліція повинна оголосити в розшук. а українська СБУ повинна притягнути цю (...) до відповідальності за розпалювання міждержавної ворожнечі. А Україна відповідає такому престижному змаганню? В Україні православні бабусі носять хустки і вимагають від усіх дівчат навіть малолітніх так робити. в ліс по ягоди навіть ходять замотані в платках. а Музичук не має нічого проти цього. От вони подвійні стандарти і каша в голові українців.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm