Волиняни продовжують ставати жертвами шахраїв. За останніх дві доби в області вчинили 11 шахрайств, пов’язаних із купівлею-продажем товарів через мережу Інтернет та “дзвінками із банку”.

Як повідомили власкору “Вголосу” у Волинській прокуратурі, двоє волинян, спокусившись неймовірно низькою ціною за трактори, пропозиції про продаж яких були виставлені на сайті ОLX, перечислили зловмисникам за неіснуючий товар 28 і 52 тис. грн. На трішки менші суми розжилися шахраї, котрі виставляли оголошення про здачу квартири та вимагали передоплату на банківську картку (2 500 грн) або “продавали” дизельний генератор (5 500 грн), диван (4 200 грн.), посудомийну машину (1 000 грн.), автозапчастини (5 500 грн.) чи столик зі стільцями (12 276 грн.).

Ще двоє волинян, до кого телефонували шахраї, котрі назвалися представниками банків, повідомивши їм свої персональні дані та реквізити банківських карток, позбулися 17 тис. грн та 9 тис. грн.

Прокуратура області звертається до краян із проханням бути уважними й обережними, купуючи товари через мережу Інтернет, у жодному разі не здійснювати оплату чи передоплату за товар шляхом перечислення безготівкових коштів, а замовляти товар із доставкою у відділення кур’єрських служб й оплачувати його лише після огляду замовленого товару.