«Шахтар» обіграв «Наполі» у Лізі чемпіонів

Донецький «Шахтар» з перемоги стартував у Лізі чемпіонів. «Гірники» в Харкові обіграли «Наполі».

«Шахтарю» вдався швидкий гол. На 15-й хвилині Тайсон отримав м'яч на лінії штрафного, трохи підробив собі і лівою ногою пробив впритул зі штангою. Незабаром бразилець міг оформити дубль, але не реалізував вихід один на один.

Потім було два моменти у гостей. Спочатку Ордець ледь не потрапив в свої ворота, зрізавши м'яч. А потім П’ятов потягнув небезпечний удар Інсіньє.

Після перерви знову забив «Шахтар». На 58-й хвилині Рейна помилився на виході і Факундо Феррейра головою відправив м'яч у сітку.

«Наполі» втрачати було нічого і італійці пішли усіма силами в атаку. На 70-й хвилині Степаненко зрубав в штрафний Мертенса і рефері призначив пенальті. Мілік пробив в кут.

У нервовій кінцівці була штанга після удару Феррейри і шикарний момент у Міліка, але форвард «Наполі» перекинув П'ятова і ворота.

Перемога «Шахтаря» – 2: 1. У наступному матчі «гірники» зіграють з «МанСіті» 26 вересня.