«Шахтар» програв «Наполі» у Лізі чемпіонів УЄФА

Футболісти донецького «Шахтаря» поступилися у гостях італійському «Наполі» (0:3) у матчі 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА.

Донеччани відмінно провели перший тайм, в якому по гольовим моментам мали відчутну перевагу.

Здавалося, що команді Фонсеки по силам не лише зіграти внічию, але й здобути перемогу на виїзді.

У другому таймі гра вирівнялася, але по відчуттям все було під контролем "Шахтаря". Все змінив неймовірний удар від Інсіньє, який і переламав результат зустрічі.

«Гірники» розкрилися і пропустили ще двічі, тим самим розгромно програвши з рахунком 0:3.

Отож, м'ячі на стадіоні «Сан-Паоло» в Неаполі у ворота Андрія П'ятова забили Лоренцо Інсіньє (56-та хвилина), Пьотр Зеліньський (81) та Дріс Мертенс (83).

Таким чином, «Шахтар» залишився на другому місці в групі, однак тепер випереджає «Наполі» на три пункти.

В іншому матчі квартету F англійський «Манчестер Сіті» на «Етіхад Стедіум» приймав чемпіона Голландії «Феєноорд» з Роттердама. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів поля.

Турнірне становище після 4-х турів: «Манчестер Сіті» - 15 очок, «Шахтар» - 9, «Наполі» - 6, «Феєноорд» - 0.

Заключний, 6-й тур групового раунду Ліги чемпіонів відбудеться 6 грудня. «Шахтар» прийматиме у Харкові «Манчестер Сіті», а «Феєноорд» у Роттердамі – «Наполі». Донецькому клубу обов'язково потрібно набирати очки, щоб пройти в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.