Інформацію про це в коментарі «Вголосу» підтвердив голова первинної профспілки працівників шахти «Лісова» ДП «Львівввугілля» Володимир Золочівський.

За його словами, у такий спосіб гірники вимагають від керівництва держави погасити їм заборгованість із заробітної плати за листопад (50%) та грудень (100%) минулого року.

«Зараз на Жовківському повороті поблизу автозаправки перекрили дорогу близько 30-40 гірників. Я не можу назвати їх поіменно, але це достовірна інформація. Якщо вчора профспілки попереджали відповідні органи про блокування траси, то сьогодні ми не анонсували перекриття дороги», – зазначив Золочівський.

Він також сказав, що сьогодні відбулася зустріч гірників із народним депутатом, головою підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу Михайлом Бондарем, який пообіцяв шахтарям до 20 січня включно погасити наявну заборгованість.

Своєю чергою, представники профспілок ухвалили спільне рішення, згідно з яким гірники продовжать акції протесту, якщо не отримають гроші до обіцяної дати. 

«Якщо коштів до 20 січня включно не буде, 21 числа на шахтах буде відновлено протестні акції. Не виключено, що буде зупинено виробництво. Втім кожне вугільне підприємство самостійно обиратиме власну форму протесту. Але ми не відкидаємо й зупинку шахт», – підкреслив голова первинної профспілки гірників.

Як писав «Вголос», у понеділок, 11 січня, у Червонограді шахтарі провели попереджувальний страйк, під час якого анонсували перекриття траси.

Учора триста гірників ДП «Львіввугілля» перекрили автотрасу державного значення Львів – Рава-Руська, поблизу села Смереків Жовківського району.