Що потрібно знати для початку торгівлі на Форекс?

На ринок Форекс приходять абсолютно різні люди. Торгівлю валютою, всупереч різним думкам, вибирають не тільки фінансисти та економісти.

Як показує статистика, серед більшості успішних гравців набагато більше представників цілком буденних професій – офіціанти, таксисти, офісні працівники. При цьому ким би не був початківець, він приходить завжди з однією метою – заробити грошей.

Правила успішного трейдера

Для того, щоб через якийсь час ви були  задоволені досягнутим результатом, необхідно дотримуватися кількох важливих правил.

1. Постійно вдосконалюйте набуті навички. Для торгівлі на ринку forex принципово важливе вміння саморозвиватися. На жаль, книги – це не найкращий вчитель для динамічного ринку. Трейдеру доводиться орієнтуватися на власний досвід, статті в Інтернеті, навчальні ролики від дійсно професійних гравців.

2. Працюйте виключно з реальними грошима. На демонстраційному рахунку багато новачків з ходу показують дійсно приголомшливі результати. Багатьом навіть вдається заробити свій перший мільйон. Однак між демо-рахунком і реальним існує величезна різниця в емоційному плані. Так, зовні торговий термінал metatrader 4 залишається тим же і угоди відбуваються точно так само. Але на віртуальному рахунку ви можете розслабитися і не турбуватися з приводу подальшої долі здійсненої угоди. А от коли на кону стоять ваші кровно зароблені гроші, ви ставитеся до такої позиції зовсім інакше. Вас можуть охопити абсолютно різні емоції – страх, хвилювання, роздратування, тривога. Все це, в кінцевому рахунку, позначається на вашій торгівлі, і ви можете допускати абсолютно не потрібні помилки, яких ніколи б не зробили на віртуальному рахунку.

3. Не варто брати за приклад чужі торгові стратегії. Трейдинг – як власний почерк. Він індивідуальний і повинен бути у кожного трейдера. Це не означає, що потрібно придумувати свої правила технічного аналізу, відкидаючи всі попередні напрацювання інших учасників. Просто ви повинні розуміти, що у вашій стратегії занадто багато особливостей, які підходять саме вашому стилю торгівлі, характеру, депозиту, часу і фінансових інструментів.

Візьміть собі на озброєння ці правила і невпинно тренуйтеся. Це головні умови, щоб стати професійним трейдером з нуля.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram