Схоже, австрійські політики в Ялті виконують контракт з РФ, - посол України

Посольство України в Австрії звернулося з офіційною нотою до австрійського МЗС через візит кількох австрійських політиків до окупованого Криму.

Про це «Європейській правді» повідомив посол Олександр Щерба.

Як повідомляла ЄП, до Криму для участі в так званому «Ялтинському міжнародному економічному форумі» приїхали політики з кількох європейських держав.

В посольстві відомо, що була анонсована участь п’яти австрійських учасників, підтвердив Щерба.

«Звертає на себе увагу, що всі п’ятеро представляють праворадикальну Австрійську партію свободи (АПС). Схоже, АПС, яка у січні уклала п’ятирічний контракт про співпрацю з путінською партією «Єдина Росія», починає реалізовувати цей контракт», - наголосив посол.

За його словами, посольство наперед зв’язалося з тими політиками, які були заявлені серед можливих учасників події, і повідомило про відповідальність за порушення українського законодавства.

«Ми відслідковуємо, хто насправді прийняв запрошення окупантів. Усі вони ознайомлені з наслідками такого рішення (крім тих, хто вже бував в окупованому Криму і тому не має чого втрачати ні в плані зіпсованої репутації, ні в плані наслідків з точки зору українського законодавства)», - заявив посол.

Щерба також додав, що 14 квітня, «щойно став відомий попередній склад учасників від Австрії», посольство звернулося з цього приводу з нотою до МЗС Австрії.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram