Про це «Вголосу» повідомив очільник Одеської міської організації ВО «Свобода» Сергій Солтасюк.

«У п'ятницю, 3 листопада, Костенко поїхав до Одеси в особистих справах. По обіді чоловік пішов на Привоз. Там невідомий підійшов до Костенка ззаду, поклав руку йому на плече і сказав: «Нє абарачівайся Вадік! Сільно буксуєш в паслєднєє врємя, можна сільна-сільна агарчіться…». Після цих слів Костенка сильно штовхнули в спину. Коли вчитель обернувся, побачив двох чоловіків, середнього зросту, середньої статури, які миттю сховалися в натовпі. Один з них був у кепці, інший – в капюшоні».

За словами Солтасюка, учитель спершу подумав, що невідомі – крадії, однак пізніше усвідомив, що нічого не вкрали, та й звернулися до нього на ім’я.

Як наслідок, Вадим Костенко звернувся із заявою до правоохоронних органів.

«Варто також зауважити, що це далеко не перші спроби неадекватних осіб залякати пана Костенка. Не так давно в його будинку побили вікна, хтось також зламав особисту сторінку в соціальній мережі «Фейсбук». Зауважу, що чоловік директора Троїцької ЗОШ одного разу був серйозно налаштований побити пана Вадима і відкрито погрожував йому фізичною розправою. Днями директор школи поспіхом збирала педраду і вимагала від вчителів підтримати її злочинні наміри щодо повторного звільнення вчителя Костенка. Втім, вчителі відмовили».

Після того, розповідає свободівець, директорка Михайленко почала «обробляти» батьків, збирати підписи за те, щоб Костенко не навчав їхніх дітей. 

Раніше «Вголос» розкривав деталі протистояння між патріотами та прихильниками проросійського курсу тут.

Нещодавно у суді адвокат директорки Михайленко звинуватив учителя Костенка у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі між українцями та «руськомовними»

Також слід зауважити, що напередодні батьки учнів Троїцької ЗОШ попросили місцевих патріотів допомогти із встановленням погруддя першого Голови ОУН, полковника Армії УНР Євгена Коновальця.