«Сільськогосподарську землю має купувати держава, а не латифундисти»,- Олег Тягнибок

17 червня 2017 року очільник ВО «Свобода» Олег Тягнибок зустрівся з громадою Канева, що на Черкащині. Лідер націоналістів спілкувався з канівцями про здобутки та поразки Революції Гідності, про небезпеки реваншу антиукраїнських сил у владі нашої держави та загальнополітичну ситуацію в країні.

Перед зустріччю Олег Тягнибок у селі Прохорівка вшанував пам’ять ідеолога ВО «Свобода», видатного та відомого у світі кінорежисера та сценариста Юрія Іллєнка. У Каневі націоналіст відвідав могилу героя російсько-української війни, «кіборга», депутата-свободівця Анатолія Чупилки. Після того – зустрівся з громадою міста, повідомляє прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода». 

Спілкування з канівцями очільник свободівців розпочав з тієї теми, що є найбільш наболілою для активної частини громади – здобутки та поразки Революції Гідності. Олег Тягнибок зазначив, що, попри завершення активної фази подій на Майдані, революція ще триває. А продовжуватиметься вона доти, доки не буде виконано всі її вимоги.
Свободівець зауважив, що владна більшість у парламенті та уряді намагається замилити очі українцям тими законами, які вони називають «реформаторськими». Олег Тягнибок зауважив, що неозброєним оком видно, що всі ці ініціативи є лише завісою, за якою й далі продовжують працювати чиновники комуністичного та біло-синього режимів, процвітає корупція, а влада потирає руки при розбазарюванні майна та земель українців.
У спілкуванні з громадою Олег Тягнибок детально зупинився на одній із антинародних ініціатив уряду – створення вільного ринку землі.
«Зараз уже масово шириться реклама, а це говорить, що їх пече, раз вони витягли немалі копійки зі своїх кишень і заплатили за її виготовлення. Картинка з телевізора говорить: ви не уявляєте, а от в цілому світі вже продають землю, а ви тут така Україна, затуркана наче якийсь Таджикистан, Конго чи Венесуела. А якщо людина, яка не розуміється на цьому питанні, подивиться та дійсно візьме за барки свого депутата й скаже: «Я хочу, як у Європі, як у світі»? Але я це називаю зміщенням акцентів й тому запитую тих маніпуляторів та брехунів: навіщо ви людей обманюєте?
Канада – одна з найуспішніших сільськогосподарських країн, й тому, за їхньою логікою, там має бути суцільна приватна власність. Проте ні – 91% сільськогосподарських земель у Канаді належить державі. А Ізраїль має у держаній власності 93% сільськогосподарських земель, Німеччина, Голландія – понад 60%. Чого нам вказують «ви все продайте», коли вони свого не продають?
В Україні, якщо запустять ринок землі, це виглядатиме так: приїжджають на чорних джипах хлопці, витягують якусь тисячу гривень і дають сільській бабусі, що вже кілька років не бачила грошей. І звісно ж, вона продасть той свій пай за безцінь. Хоча така ж земля в тій самій Німеччині коштуватиме тисяч 10 євро. Отже, вся ця агітація, цей натиск є лише з однієї причини – щоби за безцінь в українців скупити землю», – наголосив лідер «Свободи».
Водночас Олег Тягнибок розповів про те, як пропонує в цьому питанні вчинити «Свобода»: «Ми кажемо, що землю сільськогосподарського призначення продавати не можна. Але якщо людина має пай, то це її приватна власність, яку можна продати, але тільки державі – в особі Державного земельного банку. Не іноземцям, не людям без громадянства, не новітнім латифундистам та олігархам. Тож відповідно має бути закон, який визначає діяльність цього банку, вартість гектару землі, зважаючи на її якісні характеристики, рельєф та інше. Тільки тоді бабуся чи дідусь у якомусь селі будуть знати, скільки коштує їхня земельна власність, та не будуть введені в оману. Ми кажемо, що землю сільськогосподарського призначення, якщо нею буде керувати держава, треба здавати в оренду, навіть у довгострокову, навіть із правом родинної спадщини, але все одно ця земля має бути в державній власності. Проте, на жаль, влада навмисно маніпулює українцями і планує розпродати Україну».

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 9 +

КОМЕНТУВАТИ

 • ванда18 червня 2017 17:28 Відповісти IP:  178.93.155.--- До Факт ! Прочитай Селянам - Волю !
 • Факт 18 червня 2017 15:53 Відповісти IP:  82.145.220.--- Земля повинна належати державі і надаватись в оренду.
  Повинен бути земельний банк.
  Хто хоче продати свій пай, може його продати виключно державі, а держава надаватиме бажаючим вести сільське господарство землю в оренду та слідкуватиме за відношенням до цієї землі.
 • ванда18 червня 2017 12:24 Відповісти IP:  178.93.155.--- Земельні паї це повернення землі у власніість нащадкам тих в кого та земля свого часу була забрана і котрі залишились працювати на землі. І от зараз люди ,які і дня не попрацювали на землі , будуть вирішувати , яким чином повинні користуватись своєю власністю на землю люди у яких ця власність є
  Власників земельних паїв 7 мільйонів .1.5 млн власників померло в злиднях , з них у 500 тисяч власників не було наслідників
  Зараз по Україні ходять особи з підписними листами за продовження мораторію продажу землі .Як власник земельного паю закликаю не підписувати цих листів Спершу подумайте!!!
 • Селянам - Волю!18 червня 2017 12:11 Відповісти IP:  46.200.182.--- Так, і тоді ціну на селянську землю також буде монопольно встановлювати держава.
  Очолювана євреями держава за безцінь, безальтернативно скупить землю в українців. навіщо їм ще якісь ринкові конкуренти у вигляді латифундистів, чи не дай боже - іноземців, які готові заплатити українцями гідні гроші.
 • Оля18 червня 2017 11:41 Відповісти IP:  46.211.122.--- Олег Тягнибок-Фротман іздить по Черкащині. Коли він набереться сміливості та з'їздить в зону АТО?
 • свідомець18 червня 2017 11:27 Відповісти IP:  37.55.203.--- Саме так, купувати має держава в особі наших олігархів. Може й Олегові щось перепаде з панського столу.
 • Запорожець18 червня 2017 11:26 Відповісти IP:  93.76.121.--- Час вже відверто казати про економічну агресію сіоністів проти України і закликати українців до боротьби проти сіонізму. Досить вже слухати політиків з косами і вилами - час гострити сокири!
 • P S18 червня 2017 11:59 Відповісти IP:  89.105.227.--- З вашою думкою не можна не погодитись, але на жаль, а може на щастя сьогодні це тільки квіточки, ягідки будуть пізніше і це , що зроблять сіоністи з нашою країною з допомогою перерахованих вами прихвостнів, вразить світ, вже сьогодні за слово "жид" блокуються коментарі на українських сайтах, а це що чиниться у нас, це не знищення економіки країни, а словянського етносу як такого, тут уже і сокира нас не порятує.
 • ванда18 червня 2017 11:13 Відповісти IP:  178.93.155.--- Тягнибок з своєю силою теж приложився до зубожіння України
  Злиденна держава не може викупити землю. А надрукувати гривень в крупних купюрах іза ці фантики викупити землю це не пройде.
  Тягнибок зраджує по відношенню до власності на землю ідеям українських націоналістів .
  Міхновський , Коновалець і Бандера визнали б що по відношенню власності на землю Тягнибок стоїть на соціалістичних ,а інколи і прокомуністичних позиціях .

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm