В Інтернеті з’явився трейлер української комедії «Секс і нічого особистого».

Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” повідомляє Держкіно України.

Зірка українського шоу-бізнесу Сергій Притула вирішив спробувати себе в неочікуваній для фанів ролі — секс-тренера! Спершу шоумен з’явився на постері фільму «Секс і нічого особистого», а тепер сипле жартами у новому трейлері. Фільм створює компанія Star Media за підтримки Держкіно України.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко зазначив: «Підтримка комедій на сьогодні є для Держкіно важливим завданням. Адже це найбільш популярний жанр національного кіно і у всіх європейських країнах є найзатребуванішим на локальному ринку контентом. Крім того, що комедії дозволяють весело провести час в кінотеатрі, вони ще й формують культурний простір країни в глобальному вимірі».

«Подивитися трейлер зазначив це як підглядати «в замкову щілину» фільму, де ще більше смішних ситуацій, інтриг і кохання. Ми залишили найяскравіші моменти для кінотеатрів, тому я впевнена, що не залишить нікого байдужим», — повідомила Ольга Ряшина, режисер.

Нагадуємо, що фільм «Секс і нічого особистого» виходить у широкий прокат 20 грудня цього року.

Трейлер фільму «Секс і нічого особистого»

Презентуємо трейлер фільму Секс і нічого особистогоВідомий шоумен Сергій Притула вирішив спробувати себе в неочікуваній для фанів ролі — секс-тренера! Спершу він з’явився на постері фільму «Секс і нічого особистого», а сьогодні сипле жартами у новому трейлері. Фільм створюється компанією Star Media за підтримки Держкіно України. Як зазначив Голова Держкіно Philip Illienko: «Підтримка комедій на сьогодні є для Держкіно важливим завданням. Адже це найбільш популярний жанр національного кіно і у всіх європейських країнах є найзатребуванішим на локальному ринку контентом. Крім того, що комедії дозволяють весело провести час в кінотеатрі, вони ще й формують культурний простір країни в глобальному вимірі».«Подивитися трейлер — це як підглядати «в замкову щілину» фільму, де ще більше смішних ситуацій, інтриг та кохання. Ми залишили найяскравіші моменти для кінотеатрів, тому я впевнена, що не залишить нікого байдужим», — Ольга Ряшина, режисер. Нагадуємо, що фільм «Секс і нічого особистого» виходить у широкий прокат 20-го грудня цього року.

Опубліковано ДержКіно України Середа, 17 жовтня 2018 р.