«Скоро олігархи самостійно встановлюватимуть українцям ціну на електрику», – націоналіст

Продаж 8-ми обленерго, запланований Фондом держмайна на наступний тиждень, призведе до того, що олігархи почнуть самі встановлювати українцям ціни на електроенергію.

Про це під час мітингу заявив депутат Київради від ВО «Свобода» Петро Кузик.

На акцію протесту під Фонд держмайна прийшло більше тисячі представників профспілкових організацій та активістів з різних регіонів країни. Активісти вимагають скасувати запланований на наступний тиждень продаж 8 обленерго. Організатори акції – голова Федерації незалежних профспілок України Сергій Павленко та депутат Київради від «Свободи» Петро Кузик, пишуть «Українські новини».

Протестувальники стоять з плакатами: «Не дамо доїти Україну», «Олігархів на лічильник», «Хто вкрав мою електроенергію?».

«Фонд держмайна хоче наступного тижня розпродати останні обленерго. Олігархи рвуться отримати повний контроль над електроенергією. Вони доять та доять Україну, і кінця цьому не видно. Вони хочуть отримувати весь прибуток і безконтрольно підвищувати тарифи. А в цей час держава втрачає останній контроль над енергетикою країни, у неї залишилося 25% у 8 обленерго. На наступному тижні може не залишитися нічого!», – заявив співорганізатор акції, голова Федерації незалежних профспілок України Сергій Павленко.

За словами ще одного співорганізатора акції, депутата Київради від ВО «Свободи» Петра Кузика, протестувальники мають намір зупинити продаж держчастки в обленерго.

«Скоро олігархи взагалі будуть самостійно встановлювати українцям ціну на електрику – на свій розсуд! Ми не дозволимо олігархам та чиновникам безкарно грабувати людей! Ми зробимо все, щоб зупинити розпродаж в руки багатіїв залишків народної власності», – заявив Петро Кузик.

Як писав «Вголос», у Києві націоналісти пікетують Фонд державного майна України.

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • георг11 серпня 2017 15:32 Відповісти IP:  37.54.254.--- добре, бо це всіх влаштовує

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm