«Скотина відверто бреше», - соцмережі розлютила розповідь жителя Донбасу про Львів (ВІДЕО)

Українці в соцмережі відверто обурились та розлютились через розповідь жителя Донбасу про те, як він переїхав з Дебальцевого у Львівську область.
Валерій Жмайло поскаржився, що начебто його постійно обзивали і розпускали плітки, відколи він переїхав з Дебальцевого на Львівщину, виселили з житла і вимагали гроші, тому він повернувся назад на Донбас.

Відповідне відео опублікував житель Львова Тарас Токар у Facebook.

«Чоловік, якого моя мама вважала частиною сім'ї і назвала мене байдужим, коли я говорив, що йому не треба допомагати. Віддала з хати все, що було, і набрала купу грошей в кредит. Смердючий, брехливий пес, якого треба б дуже серйозно покарати. Скотина відверто бреше і не червоніє» – прокоментував Токар інтерв'ю Жмайла.

У відеоролику переселенець з Донбасу розповідає про те, як його зустріли у Львівській області і чому він звідти поїхав. Жмайло також намагався пояснити людям, що «насправді» відбувається на сході України.

«Там не російські війська. Це народ став захищати свої землі. Ви прийшли до нас. Чого ви йдете до нас? Ідіть захищати свої землі. От коли у вас там почнеться війна з поляками, ось тоді, кажу, ви встанете. Чого ви претеся до нас?» - сказав Жмайло.

Надія Токар в коментарях зазначила, що Валерій бреше, і попросила людей йому не вірити. Вона розповіла, що разом з сусідами допомагала йому грошима, продуктами та одягом, коли він приїхав в Новий Розділ з братом.

«Йому допомагали влаштуватися на роботу. Але більше, ніж тиждень, він ніде не працював, а кожні два-три дні йому потрібні були великі суми грошей. Для чого – ми не могли зрозуміти і перестали йому вірити, крім тієї жінки, про яку він говорить, що вона «дуже хороша людина, закінчила російську школу». Ніякої «російської» школи вона не закінчувала. Вона справжня українка, а вся біда в тому, що вона дуже довірлива, чим і скористався той зухвалець і довів її до банкрутства» , – написала вона.

 

«Вголос»


 

 

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 12 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Левко14 липня 2017 12:24 Відповісти IP:  178.137.85.--- І, що можна сказати про ту скотину?
  Як не збреше, то не проживе.
  Москаль бреше наче sraka
  Зраду сіє де не де
  І тут наsрало як собака...
  Та дивиться як дим іде
 • Інший світ13 липня 2017 20:43 Відповісти IP:  162.247.72.--- Що сказали йому "дяді з автоматами", те й говорить - він в "ЛНР" попав (в обох значеннях), не забувайте про це, оцінюючи його слова.
 • Туніядець13 липня 2017 20:16 Відповісти IP:  185.170.41.--- Путін захищає владу наповнення офшорів на Заході, а рускомірні свої окови для цього називаючи "геополітичними інтересами Росії" - жебракуваті дурні.
 • альоша13 липня 2017 20:14 Відповісти IP:  109.86.241.--- Та п(i)дараст типичный. Что непонятно?
 • Нова земля13 липня 2017 19:34 Відповісти IP:  185.170.41.--- Телебачення, де він дає інтервю "ЛНР"-івське. Дебальцево захоплене росіянами. Говоритеме не те що написали - розстріляють чи в трудовий табір до 10-тис увязнених на примусову працю досмерті.
  Дурень проміняв труднощі біженця на примарне "якось" у рускому мірі, де у нього було житло. Немає більше там првиатної власності і свободи слова - рускій мір прішол.
  Пожаліти можна Жмайла і це урок для інших, які вертатись думають на окуповані території.
 • Нова земля13 липня 2017 19:25 Відповісти IP:  185.170.41.--- Інколи так лінь говорити з цим москальським бидлом до якого нічого й так не доходить що ну його нах...
  Але не буду просити їх блокувати. Треба щоб люди бачили наших ворогів і що вони не такі вже й розумні і пишуть дурниці, копіюють одне й теж - написані їм в Ольгіно тези. Даби дурь каждого москаля била відна.
  Та інколи хочеться і спокою від ціх собак, які лають не по темі.
 • Дзюник13 липня 2017 18:43 Відповісти IP:  178.136.239.--- Я також скажу "відверто бреше"...Я знаю,як відносяться тут до переселенців (чи біженців).у всякому випадку не агресивно...Але проблема ось у чому...У Львові зараз справжній будівельний бум.Починаючи з чотирнадцятого року здається в експлуатацію більше ста тис. метрів квадратних житла...До цього здавалось тридцять-сорок...І тенденція наростає...Купляють житло в основному не львівяни,купляють біженці...Купляють десятками квартир,здають в оренду...Так що в перспективі будемо мати у Львові маленькі Донецьки та Луганськи...На княгині Ольги,на Шевченка,Лисиничах,Майорівці...Отоді дев"яності вернуться направду...
 • Нова земля13 липня 2017 19:05 Відповісти IP:  199.249.223.--- Нехай купують вкладають гроші у Львів замісь свого "ЛДНР". За сепаратизм заберемо коли треба буде. Що ти переживаєш. Звичайно бізнесмени повтікали до "фашистів", а не сиділи з тим бидлом у Донецьку. Перевиховаються як і всі. Окремі звичайно залишаться клієнтами СБ по скудності ума далі знищувати світ навколо себе заради Путіна. Для такиє і є спецслужби.
  А забудова майданчиків і парків то не проблема біженців, а проблема продажних вибраних депутатів. Не змішуйте все в купу.
 • Москаль мені не земляк (с)13 липня 2017 18:01 Відповісти IP:  93.115.95.--- В Росії можна або брехати або мовчати.
  Луческу прогнозовано загнувся у Росії. Агітувати за рускій мір в Україні і вести туди ж Шахтар дуже зручно. Але коли потрапив у рускій мір - сльози і скиглення:

  - В Росії краще мовчати. Велика моя помилка - почав говорити про Мутка - (с) Луческу, http://www.champion.com.ua/football/2017/07/13/690375/
 • Увага!13 липня 2017 17:59 Відповісти IP:  178.210.141.--- це нам наука що таке [***] яке прозябає на сході ніколи не стане нацією чи просто людьми,будьте уважні з тими "переселенцями" там 90 відсотків просто російськосмовне бидло яке готове у зручний час вцепитись зубами в українця де б це росбидло не знаходилось!
 • Народна творчість13 липня 2017 17:44 Відповісти IP:  104.223.123.--- Не кохайтесь чорнобриві з москалями...
 • Lviv14 липня 2017 12:16 Відповісти IP:  91.124.252.--- То для чого за них воювати , і приймати тут. Що хотіли те і маємо. А питання нації навіть не піднімайте , бо її не має. Вона є на рівні балачок. Та й в загалі української нації як такої однорідної ніколи не
  було і не може бути. Читайте історію але не ту що залишилася від совка. Бо зараз вона і наділі в школі та вузах.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram