Смерть кнопкодавству: Раду обладнають сканерами відбитків пальців

Верховну Раду обладнають сканерами для сканування відбитків пальців народних депутатів перед голосуванням за законопроекти.

Це випливає з державного тендеру в системі Prozorro.

Зазначається, що управління справами Верховної Ради України за результатами тендеру замовило у компанії «Амріта Комплексні рішення» проектування технічного переоснащення зали засідань за 6,91 млн грн. 

Головною зміною є те, що нова система дозволить ідентифікувати народних депутатів за відбитком пальця перед голосуванням.

Тобто, це рішення повністю знищить таке явище в політиці, як кнопкодавство – кожна людина у світі має свої унікальні відбитки пальців.

Втім, ця можливість може бути реалізована лише за умови внесення відповідних змін до чинного законодавства.

Крім того, за допомогою планшетів депутати зможуть у кулуарах мати доступ до документів засідань. Також передбачена електронна реєстрація і візуальний контроль перебування на робочому місці за допомогою системи відеоспостереження.

 

«Вголос»

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • георг10 серпня 2017 14:03 Відповісти IP:  37.54.254.--- в Ізраілі сканерів немає, а є закон - проголосував за когось(120 депутатів) і завтра ти вже не депутат, достатньо фотофіксації
  • Реал10 серпня 2017 13:14 Відповісти IP:  199.249.223.--- Так само як зняли нелоторканність. Кого посадили за розстріл Майдану? Де снайпер Пашинського? Хрінь втирають лохторату розважаючись, продавши Україну у війну. Переобирати. а ці хай в тюрми вертаються брехунці.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram