Сміттєва спекуляція мерії: про екологічну загрозу у Львові попереджали ще минулого тижня

Управління Держпродспроживслужби в м. Львові листом від 17 березня 2017 року повідомляла про загрозу поширення збудників небезпечних інфекційних захворювань на об’єкти довкілля та виникнення спалахів захворювань серед населення, у зв’язку із ситуацією, що склалась в місті щодо вивезення та захоронення ТПВ.

Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Як зазначено у листі, за сприятливих умов, у відходах розмножаться збудники небезпечних захворювань: кишкових інфекцій, дизентерії, вірусного гепатиту А, туберкульозу, лептоспірозу та інших. Оскільки, екологічна ситуація з нагромадженням ТПВ у мікрорайонах міста є основним чинником санітарного та епідемічного благополуччя населення, то управління Держпродспоживслужби рекомендує провести позачергове миття і дезінфекцію всіх контейнерних майданчиків силами перевізників та районних адміністрацій.

Також, на випадок ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації рекомендовано вирішити питання щодо припинення навчального процесу у навчально-виховних закладах до вирішення питання вивезення ТПВ з території м. Львова.

Лист Держпродспроживслужби надісланий меру Андрію Садовому можна прочитати тут.

Нагадаємо, як писав «Вголос»  станом на сьогодні, 20 березня, у бюджетних закладах Львова переповненими є 62 сміттєві майданчики. Зокрема, 59 майданчиків є переповненими у школах, дошкільних навчальних закладах, а також 3 у закладах охорони здоров’я.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram