Сміття з центру Львова вивозять немарковані сміттєвози в супроводі елітних авто (ВІДЕО)

Активісти з ГО «Розвиток Громади» вчора ввечері вирішили відстежити, хто і куди вивозить сміття з центру Львова і викрили шокуючі факти. Немарковані сміттєвози, без жодних документів, у супроводі «крутих» джипів та під прикриттям депутатів вивозять сміття у невідомому напрямку.

Про це кореспонденту «Вголосу» розповів активіст ГО «Розвиток Громади» Роман Дуда.

«Учора ввечері ми вирішили таки викрити правду, хто і куди вивозить львівське сміття. Зокрема, помітили у центрі Львова немаркований сміттєвоз з київськими номерами, який збирає уже посортоване сміття з нових баків. Ми вирішили прослідкувати за ним, та нам перекрили дорогу автомобілі на київських номерах: «Toyota land cruiser prado» та «Volkswagen» (T5). З них вийшли невідомі особи і  почали нам погрожувати», – розповів  Роман Дуда.

Відтак активісти викликали поліцію. На вимогу поліцейського, водій сміттєвоза не зміг нічого пояснити, він зізнався, що не має маршрутного листа, працює не офіційно і не знає, куди їде. Громадські активісти одразу ж на місці подали дві заяви до правоохороніців: щодо погроз і щодо перевірки цього авто і документів. «Після тривалих перемовин цих людей на джипах по телефону, на місце події приїхав депутат Львівської міськради від «Громадянської позиції» Роман Іванців. Однак найцікавіше, що він заперечив, що є депутатом і представився юристом, який консультує фірму ТОВ «Грінера Україна»», – розповів Роман Дуда. Власне, ця фірма нещодавно виграла тендер на вивіз сміття з центру Львова, але у громадських активістів є дуже багато запитань, як до самого тендеру, так  і до його переможця.

Зрештою юрист розповів, що сміття везуть на Городоцьку, 280. «Після майже трьохгодинних перемовин, сміттєвоз таки поїхав за цією адресою – це ділянка «АТП №1», де станом на 3 ночі була лише одна машина. Це взагалі виглядало імітацією роботи, схоже на те, що вони просто створили картинку, що нібито там працюють. А насправді сміття мали везти невідомо куди», – розповіли активісти.

Згодом вони також з’ясували, що номера сміттєвозу не числяться в жодній базі, а джип зареєстрований на київську фірму з бенефіціарами у США. «Ми вбачаємо, що ці люди просто кришують вивіз сміття зі Львова і усю цю сміттєву мафію. І ніде в Європі сміттєвози не супроводжують дорогі іномарки», – наголосив Роман Дуда.

 

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 7 +

КОМЕНТУВАТИ

  • НЕО2 січня 2017 18:53 Відповісти IP:  195.22.113.--- Ото садоботів нагнали на сайт.І так вже всьо тут файно розказують що не гАндрійко винуватий що з 2006 року не збудував сміттє переробний завод і заробляв на вивезенні сміття до Грибович. А тепер винуваті всі але тільки не наш міський голова.
  • axabnrg19 грудня 2016 09:24 Відповісти IP:  195.138.217.--- Законопроект щодо фінансування перших виборів старост в об'єднаних громадах готовий до голосування в Парламенті:
    http://decentralization.gov.ua/news/item/id/3773
  • Михайло Куценко11 грудня 2016 19:24 Відповісти IP:  46.133.127.--- Здавалося б, за такі гроші, які Львів платить за прийом відходів, полігони країни мали б свій транспорт присилати, та відходи вивозити і в черзі стояти. Однак ні! В багатьох ЗМІ маємо журналістів-недоумків, або тих, що пишуть для недоумків, які розпаляють істерію ввівши термін "Львівське сміття". Якщо на полігоні, якому час від часу ставалися пожежі та не вживалися заходи протипожежної охорони, тепер все зрозуміло, - "львівське сміття". Полігони почали смердіти з цієї самої причини напевно. Десь знайшли несанкціоноване звалище, хто винен, і так зрозуміло. Коли десь стається біда, думки, бажання допомогти, є природнім бажанням людини. Збираються волонтери, організовується допомога, спішать на виручку. Реакція сусідніх з Львовом міст схожа на реакцію людини, що взнавши, що повінь, сказала: "Так вам і треба, нічого було ліс валити". Такі придурки є, однак це не заважає допомогти людям в яких трапилося лихо і суспільством така думка не сприймається. Чому тепер, навіть звертаєшся до мера невеличкого міста, просиш розмістити одну машину відходів на місцевому полігоні, чуєш відповідь - "А що люди скажуть? Вони не пустять сміттевоз!". Це непоодинока відповідь. Бажання сподобатися маргіналам яких нацькували політичні сили має верх над бажанням допомогти ближньому в біді. Дзвониш керівникам полігонів відповідь інакша. "Могли б взяти, але люди не пустять.". Народ, невже в нас немає авторитетних особистостей, політиків, священників, лікарів, вчителів, які не побоявшись сказали: "Люди, що ви робите? А якщо у вас біда трапиться, а хтось заважатиме допомогти вам?". Допомоги не потрібно, потрібно не заважати. Якщо хтось виходить на такі пікети не через корисливі цілі, то поставте собі запитання: Якщо звалище загорілося, чи воно займалося і раніше? Чи дійсно "львівське сміття" відрізняється від тих відходів, що завозилися до цього? Що мені зробили львівяни, що я не хочу щоб у біді їм допомогли? Нічого не станеться полігону, через одну-дві машини. Вони отримують кошти за захоронення. А тут, бачимо, активісти, замість того, щоб допомогти вирішити сміттеву проблему, ще створюють проблеми, блокують сміттевози, і тишаться, як дурень писаною торбою.
  • Малехів10 грудня 2016 13:30 Відповісти IP:  212.47.253.--- Нарешті зрозуміло, що саме активісти з ГО «Розвиток Громади» винні у тому, що Львів захаращено сміттям. Мабуть на часі розігнати к єбеням тую срану ГО. Разом з її натхненниками. Імена яких загальновідомі. Саме ця смердюча зграя підпалювала Грибовичську сміттярку. Саме вони винні у загибелі пожежників при зрушенні гори сміття. Саме щодо активістів з ГО «Розвиток Громади» повинні бути відкриті кримінальні провадження за сміттєві провокації і смерть надзвичайників.
  • Для Дудки він же Дуда9 грудня 2016 19:12 Відповісти IP:  194.44.225.--- Рьоманее УКРАІНСЬКУ мову треба було в ШКОЛІ ВЧИТИ не МУСОР А СМІТТЯ. Не ганьби РОДИНУ.....
  • Михайло9 грудня 2016 16:45 Відповісти IP:  46.133.209.--- А може, якби не така завзята допомога активістів то Львів і зі сміттям проблем не мав?
  • Лана16 грудня 2016 19:09 Відповісти IP:  89.105.237.--- Боже допоможи, додай , трошки розуму Громадським активістам та Роману Дуда.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram