Сніжана Єгорова показала коханку Антіна Мухарського (ФОТО)

Сніжана Єгорова розповіла, що її колишній чоловік та батько трьох дітей не просто не бачиться з малюками та не виплачує їм аліменти, а й крутить роман на стороні.

Про це пише «Корупція.Стар».

«Хто зацікавлений, врятуйте честь «спадкового мистецтвознавця», яка так близько стала нашому законному чоловікові і батьку! Бо на сьогоднішній день вона має справу з дядьком, який не платить грошей на утримання трьох своїх малолітніх дітей, не виявляє бажання бачитися з ними, хоча діти чекають тата! Може, передайте милій дівчинці Лізі Беельській, що ми - сім'я, розберемося за допомогою нового європейського закону (я сподіваюся), а їй якось далі жити», – написала обурена Єгорова у соцмережі.

-

 

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Марта9 січня 2017 12:43 Відповісти IP:  46.201.232.--- Что то совсем Снежана с ума выжила от старости и от того , что Ее Мухарский бросил! Снежана, вы НЕ СЕМЬЯ и Мухарский тебе НЕ МУЖ, и его право заводить любимых, а не любовниц, сколько влезет, и Лиза имеет полное право строить с ним полноценные отношения. А вопрос алиментов и посещений пусть решает в суде, и не создаёт такую обстановку, чтоб отцу не хотелось проведывать собственных детей! Стыдно за Снежану…

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm