Собаки сприяють швидшому одужанню людей

Собаки допомагають людям одужати та навіть виявляють хвороби, серед яких і пухлини.

Про це розповідає доготерапевт Агата Багдач, пише kobieta.onet.pl.

«Я знаю чимало випадків, коли пси допомагали у лікуванні своїх власників від депресії, ожиріння, самотності та навіть зупиняли перед самогубством. Це завдяки своїй любові та спільним прогулянкам», - каже спеціаліст по собакотерапії.

Передовсім лікувальна сила собаки полягає у його вірності людини, яка його приручила.

«Пес встає кожного ранку та тішиться своїм власником. Він розуміє по 200-300 слів, може відчувати абсолютно різні емоції господаря. Хто з людей може похвалитися таким досягненням? Впізнає думки свого власника, і завдяки цьому ми відчуваємо присутність нашого пса, його силу, яка походить з прив'язаності», - каже Агата.

Cобаки добре приживаються з людьми, бо мають фази сну, дуже подібні до тих, які має людина.

«Однак собаки мусять відпочивати трохи більше, як люди. У спокійному місці. Де ніхто їм не зашкодить», - говорить Агата Багдач.

Коли пес живе з людиною, він перехоплює у неї найкращі звички, які ведуть до здорового способу життя.

«Один звір дуже любить грати в футбол, інший обожнює спокійні, але тривалі прогулянки. Усі потребують та обожнюють фізичну активність. І кількість рухів залежать від віку, стану здоров'я собаки, походження. Також пси вимагають інтелектуальної активності. Без цього нудяться, і таким чином вимагають від своїх власників включатися у рух, та сприяють тому, щоб мозок господарів розвивався», - відзначає спеціаліст.

-

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram