Сьогодні ввечері можна буде спостерігати місячне затемнення

Увечері в понеділок, 7 серпня, в Україні, в багатьох інших країнах Європи, Африки, Азії, а також в Австралії, буде спостерігатися часткове місячне затемнення. Це природне явище можна буде спостерігати не тільки за допомогою телескопів або біноклів, а й неозброєним оком.

Про це пише Інтерфакс-Україна.

Найкраще місячне затемнення цього разу буде видно зі східної Африки, південної Азії та західної Австралії.

Онлайн усі фази місячного затемнення можна буде побачити на сайтах Slooh.com або Space.com.

Місячне затемнення відбувається, коли Земля, Сонце і Місяць шикуються на одній осі, таким чином тінь від Землі закриває сонячне світло, що відображається її природним супутником. Під час затемнення, відображаючи переломлене земною атмосферою сонячне світло, Місяць може набувати червонуватого або помаранчевого відтінку, тому це явище також називають «кривавим Місяцем».

Нинішнє часткове місячне затемнення передує так званому «Великому американському затемненню» – 21 серпня очікується повне сонячне затемнення, яке можна буде побачити тільки в Північній Америці, а також частково в північній частині Південної Америки і в Західній Європі.

Як писав «Вголос», між місячним і сонячним затемненнями можна буде спостерігати ще одне красиве природне явище – серпневий зорепад. У ніч з 12 на 13 серпня можна буде помітити в небі до 10-20 «падаючих зірок» на годину.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram