На Рівненщині чиновниця РДА через суд визнала свій шлюб недійсним з чоловіком, якому регулярно виписувала премії.

Про це пише “Рівне вечірнє”.

Як зазначається, керівниця відділу освіти Березнівської РДА Наталія Бойчук, яка регулярно преміювала свого чоловіка Віктора Боровця, розлучилась з ним не через перевірки НАЗК, а через те, що вона перебуває у ще одному шлюбі в Німеччині.

Голова Березнівської РДА Віталій Люшин зазначає, що перед призначенням Наталії Бойчук на посаду очільниці районної освіти, її нібито ретельно перевірили на ймовірність можливої корупції.

“Начальниця управління освіти надала документи на свій захист, і ми направили їх до НАЗК, щоб воно додатково переглянуло справу, враховуючи нові обставини. Документи у нас агентство витребувало ще в лютому, а відтоді багато змінилося. Зокрема, змінилися делеговані повноваження від районної ради відділу освіти. Відтепер відділ освіти не призначає та не звільняє директорів шкіл. Анулювання шлюбу також на користь начальниці відділу освіти. Ми чекаємо відповіді від НАЗК, до 26 грудня я продовжив термін відсторонення п.Бойчук. Відповідно до законодавства потенційний конфлікт інтересів вирішується або шляхом його усунення, тобто переведення на іншу посаду, або звільненням. Якщо мені НАЗК надішле припис про звільнення, я його буду беззаперечно виконувати”, – зазначив Люшин.

Як ми писали раніше, на Рівненщині чиновниця РДА через суд визнала свій шлюб недійсним через перевірки НАЗК.