Про це повідомив перший заступник голови Національної поліції В'ячеслав Аброськін у Facebook.

«На сьогодні можу сказати, що встановлено місце, де була придбана кислота, яку використовували при нападі на жінку. Знайдено та вилучено понад 530 пляшок з цим розчином. Встановлена і допитана особа, яка реалізовувала кислоту», – написав він.

Амброськін додав, що вже є фото чоловіка, який придбав розчин.

«Це саме та особа, про яку вчора на брифінгу говорив голова Нацполіції Сергій Князєв, й на сьогодні проводяться заходи з метою її встановлення», – зазначив він.

Як раніше повідомлялося, близько 08:30 ранку 31 липня Катерина Гандзюк вийшла з під’їзду. Із кущів їй назустріч вийшов невідомий чоловік років 20-25, який тримав у руках ємність із рідиною. Невідомий вилив рідину, попередньо кислоту, в обличчя жінки, після чого втік. Потерпілу з опіками доставили в лікарню.

Правоохоронці перекваліфікували напад і обливання кислотою працівниці Херсонської міської ради з хуліганства на тяжкі тілесні ушкодження з метою залякування.

Згодом, літак ДСНС транспортував до Києва постраждалу Катерину Гандзюк. Їй також надали державну охорону.

2 серпня, голова Центру інформації про права людини Тетяна Печончик заявила, що до нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк можуть бути причетні працівники місцевої поліції.

Також журналісти оприлюднили фоторобот нападника, який облив сірчаної кислотою співробітницю Херсонської міської ради Катерину Гандзюк, і оголосили винагороду.

У п'ятницю, 3 серпня, Катерину Гандзюк прооперували у Київському опіковому центрі. 

6 серпня, у мережі оприлюднили фото та назвали ім'я підозрюваного у нападі на активістку, співробітницю Херсонської міської ради Катерину Гандзюк. А також суд ухвалив узяти чоловіка під варту.