Про це заявив голова НАБУ Артем Ситник в інтерв’ю "Громадському".

За його словами, коли інформація про розслідування щодо Холодницького стала публічною, була створена слідча група Генпрокуратури, до якої входили детективи НАБУ. Однак зараз, за словами Ситника, їх звідти "викинули".

"На жаль, нас з цієї групи вже викинули. Передали справу в СБУ, частину справи, і фактично зараз ми до цього розслідування не маємо жодного відношення", — пояснив він.

1 серпня стало відомо, що Департамент із розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури навесні готував текст підозри керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому, але поки що її не оголосять. 

Про підозру коротко повідомлялось 31 березня 2018 року, вона складалась з двох епізодів.

Перший стосується підбурення Холодницьким свідка до завідомо неправдивих свідчень під час провадження досудового розслідування, поєднане із штучним створенням доказів захисту. Йдеться про провадження щодо спроби дачі хабара в.о. міністру охорони здоров’я Уляні Супрун.

Другий епізод стосується втручання в діяльність судді з метою завадити виконанню ним службових обов’язків та домогтися винесення неправосудного рішення.