Справу щодо передачі картин з музею Маріуполя окупантам відправили до суду

Прокуратура Автономної республіки Крим завершила досудове розслідування щодо службових осіб музею, які передали 52 картини Музейного фонду України в Крим.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури АРК.

Зазначається, що обвинувальний акт скеровано до суду.

«23.11.2017 скеровано до Жовтневого районного суду м. Маріуполя для розгляду по суті обвинувальні акти стосовно колишнього директора КУ «Маріупольський краєзнавчий музей» та завідувача відділу фондів Художнього музею ім. А.І. Куїнджі – філії КУ «Маріупольський краєзнавчий музей», – йдеться у повідомленні.

Слідство встановило, що працівники музею, усвідомлюючи ситуацію із захоплення півострова у 2014 році, неналежно виконали свої обов'язки.

«Зокрема, 20.03.2014 передали на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим в КРУ «Сімферопольський художній музей» 52 картини, які є державною частиною Музейного фонду України», – повідомляє прокуратура.

Підозрюваним загрожує від двох до п'яти років позбавлення волі.

Як відомо, на початку вересня двом працівницям «Маріупольського краєзнавчого музею» оголосили про підозру у незаконній передачі на територію анексованого Криму 52 картин на загальну суму понад 1 мільйон 320 тисяч доларів. 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm