Про це у розмовній студії «Правди. Наживо» розповіла Ірина Яремко.

«Список теперішніх потреб є специфічним. Дуже часто люди думають, що на війні – тільки воюють. Насправді ж там живуть. Відповідно, ми завозимо дуже багато побутової техніки – пральні машини, телевізори…», – пояснила вона.

За словами волонтерки, попри фізичну втому бійці ніколи не втрачають оптимізму:

«Вони втомлені фізично, але морально – настільки стійкі та позитивні, ти просто заражаєшся тим оптимізмом… А з кожним сантиметром відвойованої української землі їхній дух підіймається».

А серед останніх змін – дозвіл на вогонь «у відповідь» без попереднього узгодження із київським військовим керівництвом.

«Зміни таки є. Ми не все знаємо і, можливо, нам не все треба знати. Але позитивні зміни завжди відбуваються», – додала Ірина Яремко.

Також вона зазначила, що надзвичайно важливо, аби родина та близькі із розумінням ставились до бійця, який повернувся із фронту. І підтримували у всіх починаннях. Адже попри те, що доволі значна частина воїнів змогла себе реалізувати, інша частина – ламається морально:

«На жаль, правда є такою, що не завжди бійці себе знаходять, повертаючись на мирну землю. Правду кажуть, що той, хто побував на війні – із того вона ніколи не вийде».

Втім, за словами волонтерки, держава не стоїть осторонь та підтримує бійців, які хочуть розпочати власну справу.

«Є багато програм, обласних та місцевих, де бійці можуть писати невеликі бізнес-плани і завжди підприємці допомагають із тим, як розпочати власну справу», – зазначила вона.

Більше – у відео. Прямий ефір «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.