Таку думку висловила науковий співробітник програми міжнародної безпеки Belfer Center у школі Кеннеді Гарвардського університету Маріанна Будджерін, повідомляє «Сегодня» з посиланням на «Defencereport».

«Одна інспекція все ж була проведена, проте українцям показали далеко не все. До того ж, це стосується тільки авіаносців. Не варто забувати і про підводні човни, яких на момент розпаду Союзу налічувалося вісімнадцять. Їх українській стороні не показували. Проте, точних даних про наявність або відсутність ядерної зброї в Криму у нас немає», – підкреслила вона.

Раніше повідомлялося, що держсекретар США Рекс Тіллерсон озвучив чітку позицію по Криму і Росії та заявив, що антиросійські санкції не будуть скасовані до повного виведення російських військ з України. Про це він сказав під час виступу в межах 24-го засідання Ради міністрів ОБСЄ у Відні.

Також нагадаємо, що ООН, яка в листопаді прийняла оновлений проект резолюції по Криму, закликала російську владу припинити переслідування кримчан на окупованому півострові і дотримуватися прав людини.

Крім того, варто відзначити, що Росія під час окупації захопила в Криму понад 4 тисячі українських підприємств – збиток оцінюється в 1 трильйон гривень. Про це заявив на брифінгу генеральний прокурор Юрій Луценко.

 

«Вголос»