США готові завдати превентивного удару по КНДР

У Міноборони США заявили про те, що план превентивного удару по північнокорейських пускових установках вже підготовлений і буде виконаний у разі наказу президента США Дональда Трампа.

Про це  передає американський телеканал NBC, посилаючись на двох високопоставлених військових чиновників і двох старших офіцерів, які вийшли на пенсію.

Повідомляється, що Пентагон розробив план ударів по приблизно двадцяти військових об'єктах КНДР із застосуванням бомбардувальників B-1B Lancer.

За відомостями військових, на авіабазі Андерсен на тихоокеанському острові Гуам знаходяться шість таких машин. З кінця травня бомбардувальники були задіяні в 11 тренувальних польотах, що імітують нанесення такого удару. Останній відбувся 7 серпня, йдеться в повідомленні.

За відомостями телеканалу, в Пентагоні вважають, що якщо США дійсно спробують завдати удару по КНДР, то в операції будуть застосовані супутники, безпілотні літальні апарати, винищувачі і літаки-розвідники. Пріоритетними цілями стануть близько двох десятків майданчиків для запуску ракет, випробувальних комплексів і допоміжних будівель.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm