США готують для Росії нові жорсткі санкції, – ЗМІ

Євросоюз вже продовжив санкції проти РФ, а США готуються прийняти новий пакет антиросійських санкцій в лютому 2018 року.

Про це повідомляє російське видання «Известия» з посиланням на джерела у Вашингтоні.

Згідно з інформацією джерел, окрім офіційної частини документа буде розроблено і закритий список, що включає більше сотні прізвищ російських громадян. У нього буде входити кілька сотень прізвищ громадян Росії. Санкції проти них не будуть вводитися. Але цей документ стане сигналом для європейців, що з цими людьми вести справи небажано, розповів один зі співрозмовників.

За його словами, в цей список можуть потрапити російські бізнесмени, громадські діячі, чиновники і громадяни РФ, які мають державні нагороди. Він буде доступний тільки для союзників і партнерів США в Європі.

Тим часом голова тимчасової комісії Ради Федерації по захисту державного суверенітету і запобігання втручанню у внутрішні справи Андрій Клімов повідомив, що Росія вже почала підготовку можливих заходів у відповідь на дії США, пише «Сегодня».

«Ми будемо діяти в режимі дзеркальної дипломатії. Всі недружні дії США зустрічатимуться такими ж заходами з боку Росії», – зазначив Клімов.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram