США та Британія проти засудження Чийгоза

Сполучені Штати та Великобританія вважають, що окупанти Криму незаконно засудили до 8 років в'язниці заступника голови Меджлісу кримських татар Ахтема Чийгоза.

Відповідні заяви містяться на сайті уряду Британії та в твітер-акаунті посольства США в Україні, - передає Українська правда.

«Безпідставне засудження Ахтема Чийгоза – черговий приклад постійних утисків, що мають місце в окупованому Росією Криму», - пише американська дипустанова.

Водночас прес-служба британського уряду процитувала слова свого міністра у справах Європи Алана Дункана.

«Злочинний вердикт і засудження Ахетма Чійгоза до 8 років позбавлення волі за «організацію масових заворушень» у Криму демонструє масове переслідування кримських татар і українців, які виступають проти незаконної анексії Криму Росією», - заявив він.

За словами Дункана, Великобританія закликає РФ негайно звільнити Чийгоза, а також інших кримчан, яких «фактично російська влада» ув'язнила за протидію незаконній анексії.

Міністр заявив, що Крим є невід'ємною частиною України, і тому Великобританія не визнає легітимність ані російської влади в Криму, ані «обраних» нею керівників півострова.

Як писав «Вголос», Євросоюз також закликав Росію звільнити Чийгоза.

Українська влада домагатиметься екстрадиції одного з лідерів кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm