США впровадили санкції проти польської фірми, яка торгувала вугіллям з Донбасу

26 січня ввечері Мінфін Сполучених Штатів сповістив про розширення санкцій проти РФ через ситуацію в Україні, додавши до нього 21 фізичну особу та 12 організацій.

Потрапила туди і польська фірма Doncoaltrade, яка займалася постачанням вугілля з окупованого Донбасу, йдеться в повідомленні на сайті Міністерства фінансів США.

Doncoaltrade у 2012 році була зареєстрована в місті Катовіце. Санкції проти неї було впроваджено через зв’язок з Олександром Мельничуком.

На початку жовтня з'ясувалося, що фірма Doncoaltrade займається доставкою вугілля з окупованих територій до Польщі. ЇЇ президентом і головним акціонером є Олександр Мельничук, який певний час був заступником «міністра» вугільної промисловості так званої «ЛНР», пише ЕП.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація про торгівлю донбаським вугіллям у Польщі. Врешті міністр енергетики Польщі Кшиштоф Тхужевський вимушено підтвердив ввезення до його країни антрациту з окупованих частин Донбасу. Тхужевський пообіцяв, що у Польщі проведуть перевірку за фактом постачання вугілля з ОРДЛО та заборонять такі постачання.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram