Про це пише «Укрінформ».

«За останньою інформацією, депутата Чижмаря виписано зі шпиталю в Ряшеві, а ще одну особу, яка перебувала з ним у літаку, переведено до шпиталю в населеному пункті Рудня Мала. Життю цієї особи не загрожує небезпека», – зазначив генконсул України в Любліні Василь Павлюк.

За його словами, поліція ще хоче допитати всіх учасників авіапригоди, після чого вони зможуть виїхати з Польщі.

Павлюк зазначив, що йому не вдалося порозмовляти ані з Чижмарем, ані з іншими учасникам авіапригоди, оскільки, за словами лікарів у ряшівському шпиталі, українці не захотіли зустрічатися з представниками генконсульства України в Любліні.

Речниця поліції Підкарпатського воєводства Марта Табаш-Ригель повідомила, що, за попередніми оцінками поліції, літак упав через різке зниження оборотів двигуна, повітряне судно не долетіло до злітної смуги 200 метрів.

Табаш-Ригель підтвердила, що на борту літака перебували троє чоловіків віком 44, 48 і 30 років. Вони отримали незначні травми і їх життю не загрожує небезпека.

Аварію вивчає польська державна комісія з розслідування авіапригод.

Як повідомлялося раніше, 9 червня, що в аеропорту польського Ряшева під час посадки розбився український легкомоторний літак.