Про це передає Оглядач з посиланням на "Крим.Реалії", у розпорядженні якого є документи, де зазначено суми і умови за яких музиканти виступають на півострові.

Зокрема, 16 вересня, День міста відзначили в Керчі. Організація концертної програми обійшлася міському бюджету в 5,1 мільйона рублів. Така сума значиться в договорі, який уклали бюджетна установа "Міський центр культури і дозвілля" і московське ТОВ "Ультра Продакшн".

Згідно з документом, вартість організації концерту включала гонорари виконавцям російської естради: групі "Casual", "Час пік", "Цветы" і московським театру імені Рибникова, а також Найка Борзова.

Найдорожчим виявився виступ групи "Цветы" – 700 тисяч рублів. На другому місці за вартістю виступу – московський театр Рибникова з гонораром у 536 тисяч рублів. Виступ Найка Борзова обійшлося в 435 тисяч рублів.  Ще 1,5 мільйона рублів, згідно з договором, витратили на інші витрати, зокрема транспортні – перельоти, трансферти і проживання.

У 757 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян обійшовся виступ російської групи "Самоцвіти" на концерті з нагоди Дня міста Ялти 12 серпня. Договір про послуги підписали казенне установа "Ялтинська централізована клубна система" і приватний підприємець, який представляє інтереси ВІА "Самоцвіти", Олег Яременко. За більш скромний гонорар виступали на концерті в День Ялти артисти "Севастопольського академічного театру танцю" покійного Вадима Єлізарова. Вартість договору з театром становить 150 тисяч рублів.

30 вересня День міста відзначать у Бахчисараї. Згідно з угодою про організацію святкових заходів, святкування обійдеться в 750 тисяч рублів.

У заході візьмуть участь близько 5 тисяч осіб, зокрема, медійні й топові обличчя в різних видах творчості, спорту з Бахчисарая та інших міст Криму і Росії. Прізвищ кримських і російських гостей Бахчисарая не розголошують.