Винахідних розповів, як саме виглядатиме міні-субмарина для звільнення дитячої футбольної команди. За його  винахідника, вона буде дуже легкою, крихітною, але неймовірно міцною. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

«Отримав більше гарних новин з Таїланду. Найперший варіант – це крихітний підводний човен, що використовує рідку кисневу трубку ракети Falcon як корпус. Досить легкий, щоб його тягнули двоє водолазів, досить маленький, щоб пройти через вузькі місця. Надзвичайно міцний», – заявив Маск.

Нагадаємо, наприкінці червня дванадцять футболістів-підлітків юнацької футбольної команди «Академія диких кабанів» і її тренер загубилися в печері Кхао Луанг в провінції Чіанграй на півночі Таїланду. Хлопці пішли на прогулянку серед скель, але їх подорож перервала злива. Саме негода і вода, що залила печеру, завадили їм вчасно вийти на світло.

2 липня рятувальники знайшли підлітків і їхнього тренера, які загубились у печері Кхао Луанг на півночі Таїладу. Їхні пошуки тривали дев'ять днів – дітей розшукували тайські дайвери і міжнародні фахівці. А біля входу в печеру чекали і молилися батьки.

Участь у рятувальній операції також брав український дайвер Всеволод Коробов. Він пройшов найскладнішу трикілометрову ділянку в затопленій печері.