Глава оборонного відомства Білорусі Андрій Равков розповів, за яких умов Білорусь зможе відправити миротворців на Донбас. За його словами, перш за все, має бути відповідне рішення Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй і України.

Про це повідомляє білоруський портал новин TUT.BY.

«Ми маємо миротворчу роту, чисельність штату 100 осіб, 50 – постійні, 50 – змінні», – сказав Равков, відповідаючи на питання про те, чи може Білорусь відправити миротворців на Донбас. За його словами, ця рота «вивчає англійську мову, досвід інших країн і наразі може виконати завдання в будь-якій точці світу».

«Але рішення має ухвалювати Рада безпеки ООН, країна, до якої везуть цю роту, і країна, яка її відправляє. У нас ще рішення має ухвалювати президент. Крім того, миротворці повинні будуть підписати письмову згоду. При дотриманні цих умов ми готові виконати поставлене завдання», – сказав Равков. Раніше у МЗС Білорусі заявляли, що готові відправити своїх миротворців на Донбас для врегулювання ситуації в регіоні. У Мінську також рекомендують підключити до мирних переговорів США.

Як писав «Вголос», раніше міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей заявив, що вони готові відправити своїх миротворців на Донбас.

Нагадаємо, що для вирішення ситуації на Донбасі потрібно близько 24 тисяч миротворців.

 

«Вголос»