Стало відомо, для чого Янукович викликав до себе Цимбалюка

Сьогодні, 1 вересня, відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича з головою Львівської обласної державної адміністрації Михайлом Цимбалюком. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Під час зустрічі Віктор Янукович та Михайло Цимбалюк детально обговорили питання підготовки та проведення футбольного чемпіонату Європи «Євро-2012», а також питання розбудови прикордонної інфраструктури, зокрема будівництва двох прикордонних переходів «Грушів-Будомєж» та «Угринів-Долгобичув».

Також на зустрічі Президента України з головою Львівської облдержадміністрації піднімалося питання реконструкції Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької.

Михайло Цимбалюк повідомив Президента України, що найближчим часом він проведе нараду із керівництвом театру, на якій будуть розглянуті та узгоджені певні пропозиції щодо відновлення театру.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про термінову поїздку Михайла Цимбалюка до Києва.

 


КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • 7771 вересня 2011 05:34 Відповісти IP:  0.0.0.--- А можна весь протокол зустрічі. Відразу зі зняттям побоїв...
  • Нік1 вересня 2011 05:01 Відповісти IP:  0.0.0.--- Сенсаційна заява Писарчука: свободівець Колодій був пов’язаний з рекетом Народний депутат, регіонал Петро Писарчук зробив сенсаційну заяву, яка кидає тінь на репутацію партії «Свобода». -AAA+ Як пише газета «Експрес» у № 96 (5920) у статті «Партія «Свобода» чи партія рекету?!», цими днями Петро Писарчук, спілкуючись із журналістом агентства «Гал-інфо», серед іншого сказав таке: «Коли я починав розбудовувати бізнес, то один із заступників нинішнього голови обласної ради возив кримінального авторитета, який мене «щемив», щоб я платив данину». Писарчук не назвав прізвища того, про кого йдеться, але виразно дав зрозуміти, що це представник «Свободи». «Вирахувати» адресата неважко. Нині у голови Львівської облради лише двоє заступників – «просто» заступник нашоукраїнець Валерій П’ятак і перший заступник свободівець Петро Колодій, який, до того ж, є одним з керівників партії «Свобода», зазначає видання. Як йдеться у статті, Писарчук виразно натякає, що Колодій був «дуже довіреною людиною кримінального авторитета, бо у той час бути водієм означало бути помічником, людиною, яка знає про всі справи боса». «А кримінальний авторитет, про якого говорить Писарчук, – це, як виглядає, не хто інший, як легендарний Завіня, котрого у вузьких колах називають найзнаменитішим рекетиром часів ранньої незалежності України. Його група у той час тримала під контролем сотні підприємців, які сплачували неофіційну данину», – пише газета.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm