Стало відомо що Facebook знає про своїх користувачів

Стало відомо, що Facebook знає про своїх користувачів

Компанія Facebook збирає за допомогою своїх продуктів широкий спектр даних про користувачів та їх пристрої. Зокрема – метадані зроблених фотографій, інформацію про встановлені плагіни і додатки, і навіть про рух курсору на екрані.

Про це йдеться в листі компанії Facebook, оприлюдненому Конгресом США, пише УНІАН.

У документі йдеться, що компанія отримує інформацію про пристрої користувача: операційну систему, хард та версії софту, кількість вільного місця на диску, додатки, плагіни і назви файлів, а також рівень заряду батареї. Також Facebook отримує доступ до інформації про операції і поведінку користувача на пристроях, аж до того, чи відкрите вікно соцмережі у фоновому режимі і чи рухається курсор на екрані.

Окрім цього, Facebook збирає інформацію про ідентифікатори пристрою та програм, а також сигнали, що надходять на пристрій: зокрема – щодо найближчих доступних точок доступу Wi-Fi та сигналів Bluetooth. Компанія може встановити назву мобільного оператора або провайдера, використовувану мову і часовий пояс, і навіть номер телефону користувача. Враховуються також дані з налаштувань пристрою: місце в системі GPS, дані камери і зроблених фотографій. Збираються і файли Cookie, включаючи ID і налаштування.

Відзначається, що Facebook використовує отриману інформацію для надання своїх послуг, зокрема – персоналізації можливостей і контенту для окремо взятого користувача. Крім того, компанія може отримувати інформацію про користувачів і від сторонніх компаній.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram