Стало відомо, який український фільм номінуватиметься на престижну кінопремію «Оскар»

Драму українського виробництва «Рівень чорного» висунули на «Оскар» у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою».

Про це повідомляє  «112 Україна».

Режисером фільму є Валентин Васянович, раніше він брав участь у створенні однієї з найбільш успішних картин українського кіно «Плем'я».

Фільм – це історія про самотність, яка живе у великому місті. Костя, весільний фотограф, теж у ньому живе. На порозі 50-річчя герой розуміє, що все, що він любив і до чого був прив'язаний, відходить назавжди. Хоча таких речей в його житті не так вже й багато: паралізований після інсульту батько, подруга – стиліст весільного журналу, старий кіт, слайди, на яких він молодий і щасливий. Костя все життя фотографує чуже щастя. Для нього це звичайна рутина.

Український Оскарівський комітет вибрав серед 8 фільмів, що потрапили в шорт-лист: драми «Війна химер», «Жива», «Стрімголов», «Червоний», «Чужа молитва», комедія «Dzidzio Контрабас» і мультфільм «Микита Кожум'яка».

Відзначимо, що серед суперників нашого фільму буде володар золотої пальмової гілки Каннського кінофестивалю цього року фільм «Квадрат», який висунула в тій же номінації Швеція.

Очікується, що шорт-листи в 2018 році Американська кіноакадемія оприлюднить 23 січня, а сама церемонія нагородження відбудеться 4 березня в Лос-Анджелесі.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram