Стало відомо, за що львів’яни люблять своє місто, - всеукраїнське опитування

Загалом 54% львів’ян пишаються своїм містом.

Такі результати настроїв мешканців міста оприлюднені в  Третьому Всеукраїнському муніципальному опитуванні, проведеному Соціологічною групою «Рейтинг».

Зокрема, 69% серед опитаних містян вважають причиною гордості за Львів те, що місто вберегло культуру і традиції країни (регіону), 58% серед опитаних пишаються Львовом через туристичну привабливість , а 26% містян вважає, що Львів має добрі побутові умови для життя.

Понад половина з опитаних респондентів Львова (60%) переконані, що в місті є всі можливості вільно висловлювати думки.

Натомість, 29% львів’ян вважають, що мають посередні шанси впливати на процес формування рішень у Львові. Лише 4% з опитаних містян переконані, що у Львові є відмінні шанси отримати якісну освіту, майже половина серед опитаних (48%) оцінили у середній рівень можливість самореалізуватися у Львові. Також 41% опитаних львів’ян вважають середньою можливість займатися підприємницькою діяльністю у Львові та 38% серед опитаних назвали поганим рівень зарплат у Львові.

Опитування було проведено у 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем російських або проросійських сил, а також в містах Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 000 респондентів.

У кожному місті опитували по 800 людей віком від 18-ти років.

 

«Вголос»

 

 

 

 

 

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram