За свідченням джерел, перед початком вінчання в каплиці Святого Георгія 19-го травня майбутнє подружжя завели до окремого приміщення, де їхній шлюб було зареєстровано за законом Великобританії. Також вони обоє підписали шлюбний контракт. Про це повідомляє Таблоід за даними Ace Showbiz.

«У Гаррі були зв'язані руки, він не мав вибору, мусив поступитися, так само, як і Меган. Коли Її Величність віддає наказ, Гаррі мусить підкоритися!», – пояснив співрозмовник видання.

Зі слів джерела, Єлизавета рішучо налаштована захистити майно королівської родини.

«Якщо Меган і Гаррі розлучаться, вона не забере коштовності корони», – зазначив інформатор.

Також у контракті прописано, що в разі, якщо на момент гіпотетичного розлучення подружжя не матиме дітей, то Маркл вийде з цього шлюбу взагалі з порожніми руками.

За інформацією джерела, котрактом займалася сама Фіона Шеклтон, найдорожчий адвокат із розлучень у країні. Саме вона представляла принца Ендрю в процесі розлучення з Сарою Фергюсон у 1996-му та принца Чарльза, коли він розлучався з Діаною.

До слова, до активів Меган, котра відмовилася від продовження акторської кар'єри заради шлюбу з коханим, може додатися престижна кінопремія. Як повідомило видання Entertainment Tonight, її можуть номінувати на «Еммі» в категорії «Найкраща актриса другого плану в драматичному серіалі».

Чи дістанеться відзнака саме Маркл, спрогнозувати важко, адже її суперницями стануть Кріссі Метц із «Це ми», Тенді Ньютон зі «Світу Дикого Заходу», Енн Дауд та Алексіс Бледел із «Розповіді служниці», Софі Тернер та Мейсі Вільямс із «Гри  престолів». Досі Меган, яка знялася в семи сезонах «Форс-мажорів», жодної відзнаки за цей серіал не отримувала, відтак «Еммі» може стати її першим та останнім трофеєм. 

Як писав «Вголос», нещодавно Меган Маркл оконфузилась на офіційному заході з Єлизаветою II.

Раніше Меган Маркл теж порушила етикет королівської сім'ї. Новоспечена герцогиня з'явилася на офіційному святкуванні Дня народження королеви Великої Британії Єлизавети II в одязі з відкритими плечима.

До слова, герцогиня стабільно порушує правила королівського двору. Так, на кожному офіційному заході Меган тримає Гаррі за руку, що суперечить етикету.

 

«Вголос»