Стали відомі деталі перших свідчень екс-представника України при ООН у справі про держзраду Януковича

Оболонський районний суд, що розглядає справу про державну зраду втікача Віктора Януковича, 15 серпня планує заслухати свідчення колишнього представника України при Організації Об'єднаних Націй Юрія Сергєєва.

У розпорядженні видання «Главком» опинилися копії протоколів перших свідчень, які колишній постпред України при ООН надав слідчим ГПУ в Нью-Йорку в січні цього року в рамках розслідування справи проти Януковича. Зазначається, що копії надало джерело в правоохоронних органах, близьке до процесу.

Незважаючи на те, що керівництво ГПУ заявляло про наявність важливих слідчих матеріалів, які може надати слідству Сергеєв, судячи з тексту протоколів, свідчення колишнього постпреда можуть нівелювати низку аргументів, які використовує держзвинувачення в цьому судовому процесі.

Так, судячи з копії протоколу, Сергеєв стверджує, що приводом для введення військ до Криму було звернення Сергія Аксьонова, а не Януковича. Більш того, Сергеєв зазначає, що коли Рада Федерації РФ дала згоду Володимиру Путіну на введення військ до Криму, про лист Януковича Путіну ще ніхто не знав.

«...Формальним приводом для втручання стало, за словами Чуркіна В.І., звернення самопроголошеного Голови уряду АР Крим Аксьонова С.В. до Ради Федерації РФ про допомогу з метою забезпечення так званого «миру» після вигаданої спроби захоплення будівлі МВС АР Крим невідомими особами з Центральної України… Під час мого виступу на вказаному засіданні, я зазначив про те, що за декілька годин до початку даного засідання РБ ООН Радою Федерації РФ прийнято постанову, якою надано дозвіл президенту РФ Путіну В.В. на використання російських Збройних сил на території України», – сказано в протоколі.

Далі Сергеєв підтверджує в своїх свідченнях, що у тодішнього постпреда РФ в ООН Віталія Чуркіна була лише фотокопія звернення Януковича до Путіна, а не оригінал. Більше того, як сказано в протоколі, членам ООН роздали документ без підпису Януковича.

«При цьому, Чуркін В.І. на вказаному засіданні РБ ООН повідомив, що у його розпорядженні наявна фотокопія заяви Януковича В.Ф., яку він процитував та продемонстрував присутнім у залі засідання РБ ООН... Вказане звернення було розповсюджено серед членів Ради Безпеки у друкованому вигляді без підпису Януковича В.Ф», – зазначено далі в протоколі.

Сергеєв в своїх свідченнях далі стверджує, що заява Януковича не мала за оцінкою юридичної сили.

«Постійне представництво України при ООН почало готувати заперечення з юридичним обґрунтуванням того, що вказана заява Януковича В.Ф. не мала юридичного значення», – йдеться в документі. Крім цих показань, Сергеєв в протоколі вказує на те, що в кінці лютого 2014 року постпредство України при ООН відразу ж підтримало зміну влади в Україні і якийсь час діяло без погоджень з МЗС України.

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 10 +

КОМЕНТУВАТИ

  • ЛЕВ9 серпня 2017 16:57 Відповісти IP:  188.230.60.--- Накрутили москалі так, що довелось чуркіна присипляти...
  • нюх9 серпня 2017 13:19 Відповісти IP:  82.144.197.--- За вас не крало, за вас не стреляло, да и вас тут не стояло. Путин обеляет Януковича.
  • Аналітик9 серпня 2017 13:11 Відповісти IP:  94.179.8.--- Так а що ще буде там белькотіти оте, що при здрадникові представляло його інтереси, тому і сам втік за кордон, по далі від зрадженої ними країни на постійне проживання по закордонах. Цілком зрозуміло з таких "показів", щоб і себе "коханого" виправдати, виправдовуючи свого "пахана". Бо їх усіх треба було би як в Турціїї, ліквідувати одночасно так, щоб і нікому було би закликати окупанта кремлівського нацизму до вторгнення.
  • P S9 серпня 2017 12:16 Відповісти IP:  89.105.227.--- Цікаво, хто більше шкоди завдав народу України, звісно, теперішні бариги
  • украинец9 серпня 2017 12:10 Відповісти IP:  188.166.121.--- когда будут рассматривать ЗРАДУ шоколадной сволочи ????
  • Василий9 серпня 2017 12:38 Відповісти IP:  82.207.124.--- Да что ж вам все не ймется? Наскакались, накричались... "Бачили очі, що брали - тепер хоч повилазьте!" Как часто ЗРАДУ рассматривать хотите? Раз в 5 лет? Раз в 2 года? Ежедневно? Выбрали - терпите. На следующих выборах может поумнеете. Или вам только бы революцію или побузить?
  • как цап9 серпня 2017 13:00 Відповісти IP:  194.44.136.--- Бггг. діалог кацапських 2 [***]ів))) а вакцини від лишньої хромосоми ще не винайшли?
  • Василий9 серпня 2017 14:51 IP:  82.207.124.--- Дуже радий за Вас. Але, почитавши Ваші пости, зрозумів, що СЛОВАМ Мединського (з 2012р.) Ви вірите більше, ніж в Бога. І на його СЛОВАХ побудували свій світогляд. Тому, на всякий випадок, таки проведіть тест ДНК...
  • как цап9 серпня 2017 13:47 IP:  194.44.136.--- дякую. в мене з хромосомами все в порядку на відміну від кацапів, там за слова їхнього Міністра культури Мединського одна зайва, а це як відомо синдром Дауна.
  • Василий9 серпня 2017 13:36 IP:  82.207.124.--- Вам ця вакцина і не потрібна. Вам, як щирому українцю, чим більше (хромосом) - тим краще.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm