Стали відомі країни, які на догоду Росії «підчистили» резолюцію ЄП щодо Криму

Делегації Кіпру та Іспанії на догоду Росії зажадали вилучити з тексту резолюції Європейського парламенту по анексії Криму згадку про кримських татар як про корінний народ, який проживає на півострові.

Про це заявила український журналіст, публіцист Лариса Волошина, повідомляє «Обозреватель».

Вона нагадала, що мова йде про документ, прийнятий 4 лютого 2016 року.

«Стався дивний момент. Резолюція свідчить, що Росія є окупантом, а Крим є окупованою територією... Так ось, з цієї резолюції були вилучені слова, на яких спочатку наполягала Україна, про корінні народи... Це була вимога делегації Кіпру і іспанців. Ми розуміємо – це робили російські прихильники», – сказала вона.

За словами Волошиної, в українській версії підкреслювалося, що кримські татари за радянської влади постраждали від сталінських репресій.

«Росію не цікавить момент, що її називають окупантом. Їй це все одно. Вона не хоче, щоб ми встановлювали чіткі правові статуси для власних громадян, для власних територій і для народу. Їх це дуже турбує», – додала Волошина.

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Джемілєв28 лютого 2017 13:45 Відповісти IP:  216.239.90.--- Взагалі у світі нікого не турбують українські байки про так звану "російську окупацію Криму". Бо усім відомо, що та земля кілька сот років по праву належала Росії. Була рясно окроплена кров’ю російських й радянських воїнів на протязі двохсот років. І якби бандам Правого Сектору вдалося прорватися у Крим навесні чотирнадцятого року, то іхні нинішні злочини на Донбасі здавалися би дитячою забавкою порівняно з тим, що вони би робили з населенням Тавріди.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm