Стали відомі найпопулярніші серед українців туристичні напрямки від початку безвізу

У трійку найбільш популярних напрямків, серед яких, українці після введення безвізового режиму з ЄС шукали квитки для авіаперельотів, стали Барселона, Рим і Париж.

Про це свідчать дані сервісу з пошуку авіаквитків momondo, повідомляє Аvianews.com.

Також до десятки лідерів потрапили Мілан, Лісабон, Прага, Варшава, Амстердам, Афіни й Мадрид.

Зазначається, що більшість пошукових запитів припадало на перельоти з Києва, Львова, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Дніпра та Івано-Франківська, звідки регулярні рейси до Європи виконують як українські, так й іноземні авіакомпанії.

Водночас користувачі momondo з Києва найбільше цікавилися авіаквитками в Іспанію, Італію і Францію, зі Львова - в Італію та Іспанію, з Одеси - в Німеччину та Чехію, з Харкова - в Польщу й Іспанію.

За даними momondo, зростання пошукових запитів 12 червня 2017 року, в перший день після введення безвізового режиму з ЄС, становило +319% порівняно з аналогічним днем ​​на тиждень раніше. Протягом тижня інтерес до країн безвізової зони дещо стабілізувався, в результаті приріст становив +62,9%.

Як повідомлялося, 11 червня набуло чинності рішення Європейського Союзу про надання громадянам України безвізового режиму для короткотермінових подорожей до країн ЄС і Шенгенської зони (за винятком Великої Британії та Ірландії). Українські громадяни, які є власниками біометричних паспортів, можуть перебувати у країнах ЄС до 90 днів у період кожних 180 днів без права працевлаштування.

Для безперешкодного перетину кордону ЄС у безвізовому режимі необхідно мати біометричний паспорт та підтверджуючі документи, набір яких визначається метою поїздки.

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

 • 201728 червня 2017 20:24 Відповісти IP:  82.196.1.--- Самые популярные направления по степени убывания:
  1.Кладбище.
  2.Помойки
  3.Сады и огороды.
  4.Дачи,подвалы с запасами,сделанными ранее при диктаторе Януковиче.
  5.Базары,где хоть можно поторговаться.
  6.Супермаркеты,где можно купить еду со скидкой из-за просрочки.
  ВСЁ!!!
 • как цап4 липня 2017 15:14 Відповісти IP:  91.239.241.--- важко зжити в росії, а ще можна взяти участь у ліпці когутів з гавна)))
 • Харків28 червня 2017 21:35 Відповісти IP:  109.87.11.--- Rusya imha edilmelidir.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram