Старший прапорщик Нацгвардії украв військового майна на мільйони і дезертирував

Військова прокуратура оголосила в розшук начальника складу військової частини Національної гвардії у Київській області, який самовільно залишив місце служби.

Чоловіка також підозрюють у привласненні військового майна на суму понад 2,3 млн грн, повідомили в прес-службі військової прокуратури Центрального регіону.

«Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України розпочато досудове розслідування за ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України за фактом викрадення (присвоєння) начальником складу старшим прапорщиком Р. майна, що перебуває на зберіганні у військової частини 3077 Національної гвардії України (Київська область)», – йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що за результатами проведеної інвентаризації майна була виявлена недостача радіостанцій, ноутбуків, системних блоків, моніторів, комутаторів та іншого військового майна на загальну суму близько 2 млн 326 тисяч грн.

«У той же час слід зазначити, що військовою прокуратурою Дарницького гарнізону щодо зазначеного військовослужбовця Національної гвардії України здійснюється досудове розслідування за ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України за фактом самовільного залишення військової частини, і він оголошений в розшук, також отримано рішення слідчого судді про дозвіл на затримання», – додали у військовій прокуратурі.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm