У Києві під час суду проти Віктора Януковича оприлюднили текс листа екс-президента до Володимира Путіна з проханням ввести російські війська в Україну.
Про це повідомляє Цензор.
В Оболонському районному суді Києва оприлюднили текст листа колишнього президента Віктора Януковича главі РФ Володимиру Путіну з проханням ввести війська на територію України.
Зокрема, у листі Янукович посилається на сьому статтю Договору про дружбу між Україною та РФ про надання допомоги для відновлення конституційного порядку в країні і введення миротворчої місії.
“Користуючись нагодою, звертаюся до вас з пропозицією провести двосторонні консультації, згідно зі ст.7 Договору про дружбу, співпрацю та партнерство між Україною і РФ, і обговорити можливість використання окремих підрозділів ЗС РФ для відновлення миру і правопорядку на території України”, – йдеться в листі .
До того ж у листі екс-президент називає події кінця 2013-го – початку 2014 року антиконституційним збройним державним переворотом.
Також у додатку до листа Янукович написав заяву, у якій офіційно просив використовувати ЗС РФ для відновлення законності, миру, правопорядку, стабільності і захисту населення України.