Про це повідомляє передає  «112 Україна».

«Присудили йому 2 місяці в СІЗО або як альтернативу заставу в 4 млн грн. Переконують, що гроші в нього будуть, якщо продасть все своє майно», – повідомив кореспондент із зали суду.

Крім того, сьогодні суд ще має розглянути дві справи щодо підозрюваних у корупції екс-чиновників, затриманих вчора в ході масштабної спецоперації.

Наразі будуть заслуховувати матеріали справи щодо Андрія Роздайбіди, екс-начальника головного управління Міністерства доходів Харківської області.

«До нього сьогодні викликали «швидку» через погане самопочуття. Адвокати переконують – зробивши укол, він відмовився від госпіталізації», – уточнив кореспондент.

Також ще заслухають справу Ольги Корсун, екс-начальника податкової інспекції в місті Дніпро. Раніше її адвокати подали клопотання про відвід слідчого судді у справі, тому їй повинні призначити нового.

Як повідомлялося, вчора, 24 травня, військова прокуратура і МВС заявили про наймасштабнішу антикорупційну операцію, в рамках якої в 15 областях України проводилися 454 обшуки. Було затримано 23 особи.

Також сьогодні Печерський райсуд Києва відмовився заарештувати і призначити заставу в 7 млн грн екс-заступникові начальника головного управління Міністерства доходів і зборів у Харківській області Тетяні Масловій.