Суд арештував майно і кошти екс-глави МВС часів Януковича Віталія Захарченка

Український суд наклав арешт на все рухоме та нерухоме майно, а також кошти в Україні колишнього міністра внутрішніх справ часів Януковича Віталія Захарченка, підозрюваного у низці злочинів, які розслідує Генеральна прокуратура України.

Про це повідомили у ГПУ у відповіді на інформаційний запит УНН.

Генеральною прокуратурою здійснюється досудове розслідування у низці кримінальних проваджень за підозрою екс-міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка.

«Під час досудового розслідування у цих кримінальних провадженнях накладено арешт на все виявлене, на даний час, рухоме, нерухоме майно підозрюваного та грошові кошти, розміщені у банківських установах на території України», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у червні ГПУ повідомила нові підозри Віктору Януковичу, Віталію Захарченку, Олександру Якименку у справі Майдану.

Генпрокурор Юрій Луценко наголосив, що їм повідомлено про підозру у вчиненні та в організації вчинення ряду тяжких та особливо-тяжких злочинів, скоєних у період з 18.02.2014 по 20.02.2014 у центральній частині міста Києва відносно мітингувальників, у складі організованої злочинної групи.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram